Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Osmancık’ta Ak Parti İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı

Osmancık’ta Ak Parti İlçe Başkanlığı Seçimi Yapıldı
AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı’na yeniden Oğuzhan Kaya, seçildi.
20.11.2011 / 15:15


AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı’na yeniden Oğuzhan Kaya, seçildi.

Osmancık AK Parti İlçe Başkanlığı seçimi Belediye Şehir Tiyatrosu Salonu’nda yapıldı. Gerçekleştirilen seçime TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Çorum milletvekili Cahit Bağcı, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Dodurga Belediye Başkanı Bekir Kılıç, AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, belde belediye başkanları ile delegeler ve partililer katıldı.

Seçime giren AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Oğuzhan Kaya, 6 yıldır başarılı bir şekilde yürüttüğü başkanlık görevini tekrar devraldı.

Oğuzhan Kaya, görev yaptığı 6 yıllık süreçte AK Parti teşkilatları ve ilçe halkının desteğiyle başarılı çalışmalara imza attıklarını, başkanlık görevini layıkıyla sürdürmeye edeceğini söyledi.

Kaya; “Geriye dönüp baktığımızda acısıyla tatlısıyla güzel günler yaşadık. Referandum seçimlerini başarılı bir şekilde atlattık. Son seçimlerde ise oy oranımızı yüzde 65 seviyelerine çıkartarak bir rekora imza attık. Alınan başarılarda başta Başkanımız olmak üzere, tüm emeği bulunanlara teşekkür ediyoruz. Bundan sonra daha güzel çalışmalara imza atacağız. Bu bir bayrak ve hizmet yarışı. Yeni yönetim kurulu üyelerimiz olacak. Bu parti kimsenin değil. Partimizin kapısı herkese açık. Tüm partilileri çalışmalara katılmaya, görev almaya davet ediyoruz " dedi.

Teşkilat olarak Osmancık'taki üye sayısını artırdıklarını açıklayan Kaya, ilçede 3 bin 500 üyelerinin bulunduğunu, başka partilerinin aldığı oy kadar parti üyelerinin bulunduğunu kaydetti.

 


Etiketler:
Bu haber toplam 4305 defa okundu
YAZARLAR

Resmi İlanlar